bip.gov.pl

Zapytanie ofertowe na wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla projektu pn.: „Modernizacja Oddziału Neurologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie Sp. z o.o.”

zakończony, rozstrzygnięcie: nierozstrzygnięty

Organizator: Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla projektu pod nazwą: „Modernizacja Oddziału Neurologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie Sp. z o.o.”, zwanego dalej inwestycją.
Zakres zadania obejmuje wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z kosztorysami inwestorskimi, na podstawie której zostanie przeprowadzona modernizacja pomieszczeń znajdujących się na niskim parterze, wysokim parterze i pierwszym piętrze budynku „G”, jak również wykonanie pionów i poziomów instalacji elektrycznej, sanitarnej i gazów medycznych w modernizowanej części budynku koniecznej do zasilania pomieszczeń. Zakres inwestycji obejmuje również modernizację kondygnacji technicznej w zakresie wymiany instalacji sanitarno – elektrycznej budynku G w kondygnacji na poziomie -2 . W załączeniu do zapytania ofertowego Zamawiający przedstawia inwentaryzację przeznaczonej do modernizacji powierzchni w formie elektronicznej.

Zapytanie ofertowe - nadzór inwestorski - neurologia.

Formularz ofertowy - neurologia,

Budynek G - Inwentaryzacja budynku.

Pytania i odpowiedzi do zapytania - prace projektowe - Neurologia.

Protokół z zapytania ofertowego - dokumentacja projektowa.

Opublikował: Milena Pawlik
Publikacja dnia: 28.01.2016
Dokument oglądany razy: 1083